Movies
Ratings
681
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5