Movies
Ratings
643
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5