Series
Ratings
52
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 2.5
Asuka High School March!Rated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 2.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0