Movies
Ratings
227
Space SweepersRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0