Movies
Ratings
85
CruellaRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 4.5