Movies
Ratings
757
BrokerRated ★ 2.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 4.0
And Your Bird Can SingRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.5
Jamon JamonRated ★ 3.5
Café de FloreRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5