Movies
Ratings
486
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Eye in the SkyRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0