Series
Ratings
29
My MisterRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5