Movies
Ratings
85
Knives OutRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
My DictatorRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Princess SwitchRated ★ 2.5
BenjiRated ★ 2.5
DangalRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.5