Series
Ratings
17
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5