Movies
Ratings
141
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Price of EverythingRated ★ 3.0
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 2.5
AtlanticsRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0