Movies
Ratings
49
Project Hail MaryRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 0.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
My Penguin FriendRated ★ 3.0
Quiz LadyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 1.5
Mission: CrossRated ★ 1.0
Officer Black BeltRated ★ 1.0
SoulRated ★ 5.0
ThanksgivingRated ★ 3.5
Who'll Stop the RainRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
GagarineRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0