Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0