Movies
Ratings
29
AladdinRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0