Series
Ratings
58
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- We Are PreCure: Max HeartRated ★ 4.0
Sasaki and MiyanoRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5