Movies
Ratings
85
OldboyRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
BastardsRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5