Movies
Ratings
215
The ChaserRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
RedlineRated ★ 1.0
Scrap HeavenRated ★ 1.0
Dragon Age: Dawn of the SeekerRated ★ 0.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 1.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 0.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 0.5
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 0.5
Pokémon Heroes: Latios and LatiasRated ★ 0.5
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 0.5
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 0.5
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 0.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 0.5