Movies
Ratings
160
Your Name.Rated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5
QuickRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0