Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- State of PlayRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0