Titles you rated
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5