Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Dear SisterRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
WomanRated ★ 4.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0