Series
Ratings
334
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Love LifeRated ★ 5.0
The Big CRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.0
Selling Sunset Season 7Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Temptation IslandRated ★ 3.0
Fleishman Is in TroubleRated ★ 4.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5