Series
Ratings
26
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The RookieRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
For All Mankind Season 3Rated ★ 1.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Watch the Sound with Mark RonsonRated ★ 4.5
Mr. CormanRated ★ 2.0
Acapulco Season 1Rated ★ 3.5
For All MankindRated ★ 4.0
For All MankindRated ★ 4.0