Movies
Ratings
38
Project Hail MaryRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5