Movies
Ratings
117
Gone GirlRated ★ 3.5
The Corpse of Anna FritzRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 4.0
Rock of AgesRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5