Series
Ratings
31- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.5
The Family Man Season 1Rated ★ 3.5
Sacred GamesRated ★ 2.0
Sacred GamesRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0