Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Knife Edge: Chasing Michelin StarsRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Four SeasonsRated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.5
A Town Without SeasonsRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
This Is UsRated ★ 5.0
A Small LightRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Working: What We Do All DayRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.0
BeginnerRated ★ 4.5