Movies
Ratings
2069- HumintRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 4.0
S.W.A.T.: Under SiegeRated ★ 1.0
The ElixirRated ★ 3.0
State of FearRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
NocturnalRated ★ 1.5
K.O.Rated ★ 2.5
DevilsRated ★ 1.0
Dirty MoneyRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
FirefightersRated ★ 3.5
Hidden StrikeRated ★ 0.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5