Movies
Ratings
146
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
EraserRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0