Movies
Ratings
345
After YangRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
DisobedienceRated ★ 2.5
Project YRated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
Homeward BoundRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Wicked Little LettersRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0