Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 2.5