Series
Ratings
70- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The MatchmakersRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Three Lives, Three Worlds, The Pillow BookRated ★ 3.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0