Movies
Ratings
376
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5