Movies
Ratings
358
The Gifted HandsRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.5
CoherenceRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.5