Movies
Ratings
1486
Project Hail MaryRated ★ 4.0
True SpiritRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.0
The JudgeRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0