Movies
Ratings
109
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
KnowingRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.5
TyphoonRated ★ 1.0
28 Days LaterRated ★ 1.5
The Guard PostRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0