Movies
Ratings
130
MahjongRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
The InternRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0