Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
A Nearly Normal FamilyRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 4.0
From Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Love Island Australia Season 3Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
You Me HerRated ★ 3.5