Movies
Ratings
105
AmadeusRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Doggy PooRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5