Movies
Ratings
621
Pulp FictionRated ★ 3.5
Have a Good Trip: Adventures in PsychedelicsRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
September 5Rated ★ 3.0
My Best Friend Anne FrankRated ★ 0.5- Persona: SulliRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0
The Last of the Sea WomenRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
LoveRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 3.0