Series
Ratings
88
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
On the Verge of InsanityRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Traces of LoveRated ★ 3.0
Love in Chains Season 1Rated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
BondingRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0