Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5