Movies
Ratings
403
The Incredible HulkRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0