Movies
Ratings
363
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.5