Series
Ratings
15
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0