Movies
Ratings
26
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Hansel & GretelRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0