Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
On AirRated ★ 3.5