Movies
Ratings
104
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0