Movies
Ratings
103
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
Saw VIRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 1.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 2.0