Movies
Ratings
565
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Late SpringRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Happy HourRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 5.0